Maler 20. Jhdt.
"Der Dom in Maria Saal", Pastellkreide auf Papier, Ausschnitt 49 x 69 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
07.02.2018 - 14:13
- Vyvolávací cena:
Maler 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 07.02.2018 - 14:13 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 31.01. - 07.02.2018 |